Usługi

Usługi

Specjalizujemy się w projektowaniu, produkcji maszyn i urządzeń do mieszania, pompowania i natrysku zapraw budowlanych, zajmujemy się również serwisem produkowanych urządzeń oraz modernizacjami urządzeń zgodnie ze zleceniem klienta.

Dzięki wysokim kwalifikacjom naszych pracowników, wieloletniemu doświadczeniu zawodowemu oraz ciągłej modernizacji parku maszynowego dążymy do rozwoju w stosowanych procesach i technologiach. Oferujemy doradztwo techniczne, projektowanie i wykonanie urządzeń technicznych od koncepcji po finalny produkt, testy oraz uruchomienie u klienta. Do urządzeń wykonywana jest dokumentacja konstrukcyjna i wykonawcza oraz dokumentacja dostosowania maszyn do minimalnych wymagań BHP w zakresie użytkowania.

Do projektowania wykorzystujemy kompleksowe oprogramowanie Solid Works 3D, które w połączeniu z wiedzą techniczną i doświadczeniem projektowym daje duże możliwości w tworzeniu modeli 3D i umożliwia w szybki sposób przejść od koncepcji do dokumentacji wykonawczej i gotowego produktu oraz umożliwia analizowanie i zmianę wariantów projektu w czasie rzeczywistym.

Do modelowania wykorzystujemy bazę komponentów 3D oraz modele podzespołów od sprawdzonych producentów. W przygotowywanych wizualizacjach modelowych staramy się oddać realizm całości założenia, urzeczywistnić rodzaje i struktury materiałów, parametry oświetlenia, kolory. W celu optymalizacji procesu obróbki skrawaniem używamy programu Solid CAM kompatybilnego z Solid Works 3D, który automatycznie generuje kompletne do obróbki zgrubnej i wykańczającej programy (G kody) z uwzględnieniem optymalnych parametrów toczenia i frezowania.

Nasze usługi obejmują swoim zakresem pełny proces produkcji m.in. cięcie i gięcie blach, spawanie konstrukcji, toczenie, frezowanie, szlifowanie, hartowanie/azotowanie, malowanie oraz cynkowanie i oksydowanie elementów.

spawanie
Usługi
unnamed